عمر تخته وایت برد را چگونه افزایش دهیم ؟

تخته وایت برد مغناطیسی آسابرد سایز

افزایش طول عمر تخته وایت برد بستگی به عوامل مختلفی دارد که باید بعد از خرید تخته وایت برد انجام دهیم .بسیاری از کاربران با مشکلات عمر کوتاه تخته های وایت برد مواجه خواهند بود اما با رعایت موارد عنوان شده می توان طول عمر تخته وایت برد را افزایش داد .در این مقاله قصد داریم به این مسئله بپردازیم که چه کاری باید انجام دهیم تا عمر تخته های وایت برد افزایش پیدا کند .

عوامل موثر بر طول عمر تخته وایت برد

بسیاری کاربران همیشه با مشکلات طول عمر تخته وایت برد رو به رو هستند .به طور کلی علاوه بر مرغوب بودن نوع رنگ به کار رفته در صفحه تخته های وایت برد ،چگونگی مراقبت و نگهداری از صفحه تخته وایت برد نیز اهمیت دارد که می توان با چند روش ساده عمر تخته سفید را افزایش داد .

مهم ترین قسمت مراقبت و نگهداری از تخته های وایت برد که موجب افزایش طول عمر تخته نیز می شوند ، استفاده از ماژیک مرغوب می باشد .ماژیک های نامرغوب به دلیل عدم الکل کافی در خود به مرور موجب خرابی صفحه تخته وایت برد می شوند .

هیچ گاه نوشته های روی تخته وایت برد را برای مدت طولانی رها نکنید زیرا باعث می شود که الکل موجود در ماژیک اثر خود را از دست بدهد و به ماژیک غیروایت برد تبدیل شود .برای پاک کردن لکه های ایجاد شده روی تخته وایت برد نیاز به زمان و اسپری های ضد عفونی کننده مخصوص است .

 

بهتر است برای افزایش طول عمر تخته وایت برد آن را در محل پر از گرد و غبار نصب نکنید زیرا گرد و غبار نشسته بر روی تخته وایت برد موجب خرابی صفحه تخته شده و به مرور طول عمر تخته وایت برد را کم خواهد کرد .تخته وایت برد را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید و از تخته پاک کن مناسب استفاده کنید تا آسیبی به صفحه وایت برد وارد نکند و خط و خش بر روی آن ایجاد نکند.

برای مشاوره در زمینه خرید تخته وایت برد و اطلاع از قیمت تخته وایت برد می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.رعایت نکات و توصیه های فوق تا حد زیادی به افزایش طول عمر تخته وایت برد کمک می کند.

تخته وایت برد بدون مواد شیمیایی تمیز کنید

امروزه از تخته های وایت برد در مدارس و ادارات به دلیل راحتی در خوانده و دیده شدن مطالب و انعکاس نور ،تمیزکردن آسان استفاده می شود .بر روی تخته وایت برد می توان به راحتی با استفاده از ماژیک های مخصوص تخته های وایت برد مطالبی را نوشته و سپس پاک نمایید .

با گذشت زمان لکه هایی بر روی تخته سفید ایجاد می شود که می توان با روش آسان و هزینه اندک آن را تمیز نماییم . برای پاک کردن لکه های ایجاد شده روی تخته می توان از دستمال مرطوب ، آب گرم و خمیردندان استفاده کرد .

ابتدا مقداری خمیر دندان را روی لکه های ایجاد شده قرار داده و با دستمال مرطوب آن را به راحتی تمیز نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تخته وایت برد مناسب می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش محصولات آسا برد می‌توانید به
فروشگاه آسابرد در دیجی‌کالا (تنها نماینده رسمی فروش محصولات آسابرد)
با کلیک روی *این دکمه * مراجعه کنید.

برای مشاهده به روزترین
قیمت وایت برد مغناطیسی و قیمت تابلو اعلانات و
سایر محصولات آسابرد  *اینجا را کلیک* کنید

شما می‌توانید برای مشاوره گرفتن به پشتیبانی شرکت پیام دهید
(ایکون پیام به پشتیبانی در قسمت پایین سایت قرار دارد) و یا با شماره‌های زیر تماس گرفته
تا با کارشناسان فروش شرکت اسا برد صحبت کنید.

دفتر فروش تهران:۴۴۷۶۳۹۹۶-۰۲۱

دفتر فروش شهرستان :۴۴۷۲۴۰۵۳-۰۲۱

راهنمای خرید :۰۹۳۵۳۷۱۵۱۱۸ آخوندی

مدیر فروش: ۰۹۱۲۳۸۳۲۶۹۱ سعیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *